Servicekarta

Inställningar

Vy med verksamhetsställen

Mankkaan koulu

Bild av verksamhetsställetMankkaan koulu

Kommunal tjänst, Esbo. Källa: www.espoo.fi

Kontaktuppgifter

  • Adress: Mankansmossen 8, 02180 Esbo

  • Telefonnummer: +358 43 826 5902 (ring)

  • E-postadress: E-postadress har inte meddelats

  • Hemsida (ny flik)

  • Kontaktperson: Rehtori, Nina Ala-Ojala, +358 50 593 7252, nina.ala-ojala@espoo.fi (ring)

  • Kontaktperson: Apulaisrehtori, Leena-Maija Hardy, +358 40 639 3631, leena-maija.hardy@espoo.fi (ring)

  • Kontaktperson: Apulaisrehtori, Anna-Liisa Roiha, +358 40 639 3631, anna-liisa.roiha@espoo.fi (ring)

  • Kontaktperson: Koulusihteeri, Sirpa Virtanen, +358 43 826 5902, sirpa.virtanen@espoo.fi (ring)

  • Kontaktperson: Opinto-ohjaaja, Aija Helander, +358 43 826 6115, aija.helander@espoo.fi (ring)

  • Kontaktperson: Opinto-ohjaaja, Marjo Salmela-Ojama, +358 40 636 9202, marjo.salmela-ojama@espoo.fi (ring)

  • Öppettider: Öppettider har inte meddelats

  • Se vägen till det här stället (Ny flik. HRT-reseplaneraren är inte en tillgänglig tjänst)

På webben

  • Mankkaan koulus webbsida (ny flik)

  • Anna palautetta (ny flik)

Kartvy. Kartans uppgifter kan i nuläget granskas endast visuellt.