Palvelukartta

Asetukset

Toimipistesivu

Työvalmennus Luotsaamo

Kunnallinen palvelu, Vantaa. Lähde: www.vantaa.fi

Yhteystiedot

  • Osoite: Ruukkukuja 5, 01600 Vantaa

  • Puhelinnumero: +358 43 825 9139 (soita)

  • Sähköpostiosoite: Luotsaamo@vantaa.fi

  • Kotisivu (uusi välilehti)

  • Yhteyshenkilö: Malminiityn toimipiste: Malminiityn asumis- ja toimintakeskus Uusiniityntie 3-5 (1.krs), 01350 Vantaa, Avustavat ateriapalvelut, Ohjaaja Heidi Kosonen, +358 40 593 4057, heidi.kosonen@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Malminiityn toimipiste: Malminiityn asumis- ja toimintakeskus Uusiniityntie 3-5 (1.krs), 01350 Vantaa, Laitoshuolto ja pesula Ohjaaja Lotta Kantoniemi, +358 50 303 4671, lotta.kantoniemi@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Simonkylän toimipiste: Simonkylän vanhustenkeskus Simontie 5 (B-ovi), 01350 Vantaa, Pesula, Ohjaaja Toni Talvivaara, +358 400 662 587, toni.talvivaara@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Korson toimipiste: Korson vanhustenkeskus Metsotie 23 (1.krs), 01450 Vantaa, Pesula, Ohjaaja Toni Talvivaara, +358 400 662 587, toni.talvivaara@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Myyrmäen toimipiste: Myyrmäen vanhustenkeskus Ruukkukuja 5, 01600 Vantaa, Pesula, Ohjaaja Helena Kannisto, +358 40 193 4987, helena.kannisto@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Yhteystiedot:, Yksikön esimies Pirjo Sjölund, +358 43 825 9139, pirjo.sjolund@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Yhteystiedot:, Toiminnanohjaaja Janika Vikman, +358 50 302 5681, janika.vikman@vantaa.fi (soita)

  • Aukioloajat: Aukioloaikoja ei ilmoitettu

  • Katso reitti tänne (Uusi välilehti. HSL-reittiopas ei ole saavutettava palvelu)

Toimipiste sosiaalisessa mediassa

  • Facebook

  • Instagram

  • LinkedIn

Karttanäkymä. Kartan tietoja voi tarkastella tällä hetkellä vain näönvaraisesti.