Palvelukartta

Asetukset

Toimipistesivu

Työvalmennus Virtaamo

Kunnallinen palvelu, Vantaa. Lähde: www.vantaa.fi

Yhteystiedot

  • Osoite: Ruukkukuja 5, 01600 Vantaa

  • Puhelinnumero: +358 43 825 9139 (soita)

  • Sähköpostiosoite: Virtaamo@vantaa.fi

  • Kotisivu (uusi välilehti)

  • Yhteyshenkilö: Yhteystiedot., Työvalmentaja Noora Kalliomäki, +358 43 827 0703, noora.kalliomaki@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Yhteystiedot:, Työvalmentaja Pekka Karunka, +358 43 824 9439, pekka.karunka@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Yhteystiedot:, Työvalmentaja Petri Eskola, +358 40 742 6188, petri.eskola@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Yhteystiedot:, Työvalmentaja Petri Räsänen, +358 40 593 7395, petri.rasanen@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Yhteystiedot:, Työvalmentaja Pia Kangaspunta, +358 50 314 5379, pia.kangaspunta@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Yhteystiedot:, Työvalmentaja Piia Tuurinmäki, +358 40 593 4294, piia.tuurinmaki@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Yhteystiedot:, Sanna Tomma-Huovinen, +358 40 825 8480, sanna.tomma@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Yhteystiedot:, Työvalmentaja Anne Salmikuukka, +358 40 486 3091, anne.salmikuukka@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Yhteystiedot:, Työvalmentaja Tomi Streng, +358 40 186 4325, tomi.streng@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Yhteystiedot:, Yksikön esimies Pirjo Sjölund, +358 43 825 9139, pirjo.sjolund@vantaa.fi (soita)

  • Yhteyshenkilö: Yhteystiedot:, Toiminnanohjaaja Janika Vikman, +358 50 302 5681, janika.vikman@vantaa.fi (soita)

  • Aukioloajat: Aukioloaikoja ei ilmoitettu

  • Katso reitti tänne (Uusi välilehti. HSL-reittiopas ei ole saavutettava palvelu)

Toimipiste sosiaalisessa mediassa

  • Facebook

  • Instagram

  • LinkedIn

  • Twitter

Karttanäkymä. Kartan tietoja voi tarkastella tällä hetkellä vain näönvaraisesti.